Allenort

Aktualności

Plan połączenia spółek

14/11/2022

"Zjawisko pandemia depresji" - Forbes

27/08/2020

W lipcowym wydaniu Forbes ukazał się wywiad z Prezesem Allenort Dr. Grzegorzem Goryszewskim, w którym wyraził on swoją opinię o sytuacji w Polskiej psychiatrii w czasie pandemii. 


Mazowiecki Szpital i Centrum Diagnostyczne Allenort

27/08/2020

W kwartalniku PSYCHIATRA pojawiła się informacja o Mazowieckim Szpitalu Allenort, który wchodzi w skład sieci Klinik Terapii ALLENORT.


Otwarcie przychodni Klinik Terapii Allenort w Białymstoku

17/06/2019

W czerwcu 2019 r. Kliniki Terapii Allenort otworzyły kolejną ze swoich poradni w Białymstoku. Centrum tworzy zespół specjalistów, na czele których stoi autorytet w dziedzinie psychiatrii – prof. dr hab. n. med. Napoleon Waszkiewicz. Placówka w swojej ofercie ma między innymi konsultacje psychologiczne, psychodietetyczne i psychiatryczne, psychoterapię poznawczo-behawioralną, psychodynamiczną czy terapię TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Specjaliści kliniki prowadzą ponadto terapie seksuologiczne oraz terapie uzależnień.


Grupa Allenort uruchamia Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin

15/05/2019

W maju 2019 r. Kliniki Terapii Allenort uruchomiły Centrum Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin ALLENORT.

Centrum Terapii zajmuje się pomocą dzieciom, młodzieży i ich rodzinom w pokonywaniu przeszkód wiążących się z okresem rozwoju i dorastania. Konsultacje prowadzone są przez zespół doświadczonych specjalistów: psychologów, psychiatrów dzieci i młodzieży, pedagogów i psychoterapeutów pracujących w wielu nurtach terapeutycznych.


Grupa Allenort otwiera przychodnię w Łodzi

28/01/2019

W styczniu 2019 roku, została otwarta kolejna z poradni w ramach sieci Klinik Terapii Allenort – ambulatorium w Łodzi. Na czele placówki stoi uznany autorytet w dziedzinie psychiatrii prof. dr hab. Dominik Strzelecki. Wciąż rozbudowywana sieć wysokospecjalistycznych poradni o profilu psychiatrycznym Allenort umożliwia ambulatoryjne leczenie i diagnostykę wszystkich zaburzeń psychicznych, a także psychoterapię, pomoc psychologiczną, interwencję kryzysową, testy psychologiczne i neuropsychologiczne, badania laboratoryjne, diagnostykę obrazową oraz konsultacje lekarzy innych specjalności.


Psychiatryczna Innowacja Roku -Złota Synapsa 2018 przyznana Klinikom Terapii Allenort

07/12/2018

Podczas Kongresu Psychiatria Medforum 2018 Kliniki Terapii Allenort otrzymały Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku. Allenort został doceniony za najciekawsze rozwiązanie organizacyjne w opiece psychiatrycznej na terenie Polski.

 

Przeczytaj:
http://bit.ly/złota-synapsa-allenort


"Wydam 100 mln zł na prywatną psychiatrię" – Forbes

14/09/2018

We wrześniowym wydaniu Forbes ukazał się wywiad z prezesem Allenortu Dr. Grzegorzem Goryszewskim, w którym przedstawił on swoją wizję projektu ogólnopolskiej sieci prywatnych ośrodków leczenia psychiatrycznego, zarówno szpitalnego, jaki i ambulatoryjnego. Allenort ma zamiar uzupełnić Państwowy system opieki zdrowotnej w zakresie psychiatrii i umożliwić pacjentom dostęp do najnowszej infrastruktury i najwyższej jakości świadczeń zdrowotnych.

Przeczytaj artykuł: www.onet.pl


Mazowiecki Szpital i Centrum Diagnostycznego Allenort

23/06/2018

23 czerwca 2018 r. w Warszawie zainaugurowano działalność Mazowieckiego Szpitala i Centrum Diagnostycznego Allenort im. prof. Antoniego Kępińskiego—pierwszego prywatnego ośrodka zintegrowanej opieki psychiatrycznej, oferującego pacjentom z chorobami psychicznymi zintegrowaną i kompleksową opiekę.

Szpital Allenort zapewnia leczenie wszystkich zaburzeń psychicznych, bez względu na rozpoznanie czy aktualny stan pacjenta. Placówka gwarantuje intensywne, całodobowe świadczenia lekarza psychiatry, obecność psychologa klinicznego, psychoterapeuty oraz pełną opieką pielęgniarską z salą monitorowania stanów nagłych.


ProPsyche i Propsyche Junior w sieci poradni Klinik Terapii Allenort

02/04/2018

Do wciąż powiększającej się sieci Klinik Terapii Allenort w kwietniu 2018 roku dołączyły dwie poradnie: centrum psychologii i psychiatrii ProPsyche, znajdująca się przy ul. Dygasińskiego 18 oraz ProPsyche Junior, świadcząca usługi dla dzieci i młodzieży przy ul. Sieleckiej 22.

W poradniach przyjmują lekarze psychiatrzy, psycholodzy i psychoterapeuci. W ofercie znajduje się także coaching i doradztwo zawodowe oraz badania do ośrodków adopcyjno-opiekuńczych, do uzyskania pozwolenia na broń, dla osób pracujących przy wytwarzaniu i sprzedaży materiałów wybuchowych oraz do uzyskania licencji detektywa.

Obie poradnie są partnerem medycznym Medicover i świadczą również usługi z zakresu psychiatrii dla pacjentów abonamentowych (3 wizyty w ramach abonamentu).

Centrum psychologii i psychiatrii ProPsyche działa nieprzerwanie od 2005 roku, a jej dyrektorem medycznym jest dr n. med. Agnieszka Ziołkowska, specjalista psychiatra.


Wszystkie prawa zastrzeżone Allenort 2022